Vyrábame kamenné pamätné dosky a základné kamene stavieb z klasického prírodného kameňa, ale aj z kameňa umelého podľa požiadaviek zákazníka.

Podľa požiadavky zákazníka vyrábame kamenné pamätné dosky a štítky k výročiam slávnych udalostí, na pamiatku slávnych osobností alebo ich rodisku. Ďalej vyrábame a montujeme pamätné dosky k príležitosti dokončenie významných rekonštrukcií budov a objektov.

U pamätných dosiek sme schopní vyrobiť klasickú hladkú hranu, ale aj rôzne štýlovo tvarované hrany a pieskované alebo gravírované nápisy, poprípade nápisy pozlátené. Montáž pamätnej dosky Pamätné dosky vyrobíme vrátane systému na prípadné uchytenie dosky na stenu budovy.

Dosku po vyrobení v našom kamenárstve v Nitre, dodáme na miesto určenia a v prípade želania zákazníka vykonáme aj montáž pamätné dosky. Základné kamene Vyrábame tiež základné kamene pre významné stavby budov a objektov.

Základné kamene stavieb môžu byť v klasickom tvare pamätné dosky, ale aj v rôznych tvaroch kvádrov a štvorcov s pieskovaným alebo gravírovaným nápisom. Základný kameň po výrobe v našej firme v Nitre prevezieme na miesto určenia.